Wiem co powinnam ale robię coś innego, bo robię co chcę :) (EFEKTY!!)

Wiem, że powinnam Wam odpisać na zapytania – nie martwcie się, zrobię to, szczególnie, że jest ich coraz więcej i cieszy mnie to niezmiernie. Odwlekam ten moment, ponieważ liczę, że jeszcze jakieś pytania zadacie a post z odpowiedziami chciałabym potraktować zbiorczo.

Póki co, efekty mojej ostatniej pracy. Zapowiedź w postaci backstagu mogliście oglądać w poście poniżej. Dzisiaj konkretne efekty. Mam nadzieję, że spotkają się z Waszą aprobatą.

Całość, czyli wizaż, fryzury i stylizacja została wymyślona i stworzona przeze mnie. Jeśli chodzi o zdjęcia, to te poniżej są akurat dziełem Przemka, któremu należą się ogromne podziękowania. W całej zabawie brał udział także Włodek (liczę na to, że w niedługim czasie dostanę zdjęcia również od niego :))

Był to dzień niezwykły i na efekty składa się praca wielu osób. Jeszcze raz dziękuję Przemkowi i Włodkowi ( za oficjalne efekty), Marcinowi ( za efekty „zza kulis”), Natalii, Madzi i Basi – za to, że zechciały być moimi modelkami nooo i Patrycji i Malwinie – za to, że przybyły, posiedziały, rozśmieszyły i pochwaliły 😛

NATALIA: 

BASIA:

MADZIA:

Wiem co powinnam ale robię coś innego, bo robię co chcę 🙂 (EFEKTY!!)

Dodaj komentarz

Przewiń do góry
error

Zapraszam!

Instagram