POWRÓT DO KORZENI CZYLI PORAD KILKA

Wiem, że się teraz zdziwicie ALE nie będzie dzisiaj zdjęć, sesji ani nic z tych rzeczy. Dzisiaj postanowiłam powrócić do korzeni swojego bloga. U jego zarania postawiłam sobie kilka celów, które niestety przestałam realizować. Jednym z moich zamierzeń było testowanie równych produktów i pisanie o nich na blogu w formie ostrzeżenia bądź polecenia. W końcu po co marnować pieniądze prawda?

Tak jak wspomniałam, gdzieś niestety wymknęło mi się wszystko spod kontroli i ten mój jeden z gównych punktów do zrealizowania, zniknął…

Dzisiaj wracam do swoich korzeni, do korzeni tego bloga. Po co? Nie wiem… może dlatego, że co rusz odkrywam nowe produkty, o których chciałabym Wam opowiedzieć, a może wzięła mnie typowo ludzka melancholia nad tym, że kiedyś było lepiej, ładniej, ciekawiej, bardziej z sercem ?

Tak czy owak dzisiaj będzie ooooo demakijażu i JEDYNYM płynie do demakijażu oczu, który nie powoduje u mnie łez!


Wciąż zbyt mało kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiedni demakijaż. Płyn bądź mleczko do demakijażu a następnie tonik, to zestaw, który powinien się znaleźć w łazience każdej przedstawicielki płci pięknej. Dobry demakijaż tak naprawdę przygotowuje skórę pod „przyjęcie” makijażu, przez co jest on ładniejszy, podkład lepiej się rozprowadza a całość wygląda świeżo i nienagannie.
Można spotkać się z pokutującym stwierdzeniem, że płyny do demakijażu podrażniają oczy. Niestety w większości przypadków tak właśnie jest. Ja chciałam jednak dzisiaj polecić fantastyczny specyfik do demakijażu. Odkryłam go właściwie przez przypadek. Wcześniej polecała mi go moja siostra aczkolwiek ja nie przywiązałam odpowiedniej uwagi do tego co powiedziała, bo przecież miałam już swój number one, którego nie chciałam zmieniać. Jakiś czas temu kupiłam jednak tusz do rzęs i w gratisie dołączony był do niego płyn do demakijażu – właśnie ten, który polecała mi moja siostra. No cóż, chcąc nie chcąc musiałam go wypróbować i musze przyznać, że już rozumiem, dlaczego tak często daje się do jednych produktów próbki innych! Płyn, który chciałabym Wam polecić, to produkt firmy Bourjois Paris! Jest niesamowicie delikatny dla oczu a dodatkowo szybko i sprawnie usuwa pozostałości makijażu. Nie uczula, ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Już niewielka ilość pozwala na usunięcie make – upu. Nie podrażnia ani skóry ani oczu, przez co mogę go polecić osobom, które mają delikatną cerę.
Póki co, zmieniam swój poprzedni numer one na nowy! Czasami warto próbować nowych rozwiązań, bo niejednokrotnie obstając przy starych rozwiązaniach, sami nie wiemy ile tracimy!

POWRÓT DO KORZENI CZYLI PORAD KILKA

Dodaj komentarz

Przewiń do góry
error

Zapraszam!

Instagram