Pewnego dnia u Janka :)

Mam! w końcu mam foty, które mogę Wam pokazać.
Muszę się Wam pochwalić, że materiału na kolejne posty trochę zebrałam, jednak muszę czekać na zdjęcia od kochanych moich fotografów, którzy aktualnie mają tzw „sezon ślubny” i to jest dla nich priorytet w „obrabianiu”.

A teraz króciutko o sesji. Pewnego pięknego dnia napisał do mnie Janek, który znalazł mój profil wizażystki na maxmodels. Zaproponował współpracę nooo i tak się zaczęło. Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia Danieli. Sesja ta była pierwszą wspólną pracą moją i Janka, jednak na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jesteśmy już po 3ch 🙂 Danielę zapamiętajcie, ponieważ niedługo przedstawię Wam jej zupełnie inne oblicze 🙂

aaaa i jeszcze jedno – chciałam Wam serdecznie polecić fantastycznego bloga – KASIArobi przepiękne rzeczy: biżuteria, niepowtarzalne bukiety, pudełeczka, generalnie pomysłów ma wiele a talentu jeszcze więcej. Mogę pochwalić się, że skorzystałam z pomocy Kasi, która specjalnie dla mnie zrobiła kolczyki i przecudny bukiet. Na jej blogu można o tym przeczytać i pooglądać zdjęcia. Serdecznie polecam http://katarynatworzy.blogspot.com/ wszystkim, którzy nie mają pomysłu na prezent, chcą być oryginalni i dać się zapamiętać.

A teraz foty 🙂

Pewnego dnia u Janka 🙂

Dodaj komentarz

Przewiń do góry
error

Zapraszam!

Instagram