Maraton fitness i ciekawe widoki :)

W ubiegły weekend, a dokładnie w sobotę 10 grudnia, w budynku Fundacji Elektrowni Rybnik odbył się Maraton Fitness „Fit Challenge”.
Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, jednak nie jako uczestnik (a szkoda, bo plany w tej dziedzinie jakieś tam mam…długoterminowe plany :P) ale jako wystawca, ponieważ przy okazji całego maratonu, zorganizowana została strefa urody.
Tak się niestety złożyło, że ze strefy urody nie miał za bardzo kto skorzystać, ponieważ 90% uczestników wydarzenia stanowili mężczyźni. Nie ma jednak tego złego – widoki miałam zacne więc co pooglądałam to moje 🙂
Panowie (i nieliczne Panie, a dokładnie chyba jedna 🙂 ) brali udział w zawodach w wyciskaniu połowy masy ciała. Dodatkowo odbyły się warsztaty z kalisteniki z półfinalistami 9. edycji Mam Talent – grupą Dynasty Workout! Fajne chłopaki, które potrafią w niesamowity sposób panować nad swoim ciałem. Zawsze patrzę na takich ludzi jak na postaci z innego wymiaru, bo jak dla mnie to takie rzeczy „tylko w Erze” dlatego Panowie… czapki z głów!
Ale wracając do tematu, było miło! Szczególnie, że miałam okazję spotkać starych znajomych i poplotkować coś nie coś. Prócz swoich usług, miałam ze sobą także przepiękną biżuterię oraz autorskie kubki LuxPlanet. Serdecznie zapraszam Was na ich stronę – macie jeszcze trochę czasu przed świętami na zakup wyjątkowego prezentu. Tam na pewno coś znajdziecie 🙂
Na miejsce przybyła także moja niezastąpiona siostra, którą w ramach pokazu makijażu, po prostu pomalowałam :)Zapraszam Was zatem na krótką relację zdjęciową.

Ps, Jeśli chcecie być na bieżąco, koniecznie zaglądajcie na:
* Facebook: facebook.com/MagicVisage
* Instagram: edyta_godziek
* Snapchat: edyta.go

Mój mały „bałaganik” a w zasadzie tylko jego mała część 🙂

Produkty LuxPlanet

Maraton fitness i ciekawe widoki 🙂

Dodaj komentarz

Przewiń do góry
error

Zapraszam!

Instagram