Festiwal POZOR! Multi Art Experience

Ależ mnie zaszczyt spotkał!

Zostałam poproszona o prowadzenie FASHION ZONE na Festiwalu POZOR! który jak co roku odbywa się w Bielsku – Białej. Jest to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram tego miasta. Streetowy charakter pozwala na spotkanie ze sztuką wszelaką, ponieważ całość składa się z 4 części:

– ART ZONE
– MUSIC ZONE
– EXTREME ZONE
– no i oczywiście FASHION ZONE 🙂

Zapraszam wszystkich na cały festiwal, który odbędzie się w dniach 11 – 15 WRZEŚNIA w klubie Backstage w Bielsku – Białej. Ze swojej strony jednak zapraszam najsilniej, najmocniej itpeee iitdeee w dniach 14-15 września, ponieważ to właśnie w tych dniach otwarta będzie strefa fashion! Zapytacie pewnie, co będzie można tam znaleźć? Ano mnóstwo atrakcji – ponad 45 wystawiających się butików, spotkania ze znanymi osobowościami ze świata mody, debata, warsztaty i tak dalej. Więcej na plakatach, które zamieszczam poniżej. Wstęp jest bezpłatny do godziny 20 natomiast potem odbędzie się biletowana mega impreza 🙂

Tak jak wspomniałam, do strefy FASHION zapraszam dlatego tak mocno i silnie, ponieważ mam zaszczyt być prowadzącą, tak więc przyjdzie mi się zmierzyć z mikrofonem i stresikiem ale i tak będzie fajnie 🙂 Mam nadzieję, że przyjedziecie/podjedziecie (niepotrzebne skreślić 😛 ) i wesprzecie mnie swoim uśmiechem !

See YA later 😀

Festiwal POZOR! Multi Art Experience

Dodaj komentarz

Przewiń do góry
error

Zapraszam!

Instagram