CASTING DO ESKA TV

Pisałam Wam ostatnio, że będę potrzebowała Waszej pomocy…

Nadszedł w końcu ten dzień i już spieszę wytłumaczyć o co chodzi, otóż ruszył casting na twarz ESKI TV. Postanowiłam wziąć w nim udział. Warunkiem uczestnictwa jest nakręcenie 60 sekundowego filmu prezentującego własną osobę, następnie wrzucenie go na youtube i udostępnienie na stronie eski tv.

W pierwszym etapie całe moje zadanie polega na tym, że muszę sama promować swój film i zbierać jak najwięcej głosów dlatego też bez Was, jakiegokolwiek filmu bym nie nakręciła, nie będzie miało to większego sensu.

Co należy zrobić? Pod moim filmem są dwa przyciski „jest super” i „jest do bani”. Oczywiście tego drugiego buttona nie bierzemy pod uwagę 🙂 Należy nacisnąć na „jest super” i zarejestrować się albo oddać głos logując się na Facebooku. Głosować można raz dziennie i tak aż to 5 lipca.

Ale to nie wszystko – na prawo od filmu widnieje napis „wypromuj na gwiazdę Eska TV”. Jeżeli chcecie mi pomóc, to naciśnijcie na „lubię to” – w ten sposób ustawiacie mnie wyżej w rankingu najlepiej promujących się osób 🙂

Wiem, że dużo pisania z mojej strony ale tak naprawdę wszystko zajmuje parę sekund 🙂

Liczę na Was – wiem, że mnie nie zawiedziecie! 🙂 Tak jak wspomniałam, bez Was nie mam kompletnie żadnych szans!

Link do filmu poniżej :

http://www.eska.tv/casting-prezentacja/bellucci/1304 

W tym miejscu chciałam bardzo serdecznie podziękować ŁUKASZOWI CZEMPIKOWI za to, że wykonał taki kawał dobrej roboty i zgodził się na włożenie ogromu pracy w ten film, zupełnie bezinteresownie. Bez niego, ten film w ogóle by nie powstał ! Za zaangażowanie, ogromne serce i pozytywne nastawienie, bardzo Ci ŁUKASZ dziękuję :):):) Mam nadzieję, że przyjdzie dzień, kiedy to będę mogła Ci się odwdzięczyć …


A poniżej zdjęcia z mojej ostatniej sesji ze Sławkiem

CASTING DO ESKA TV

Dodaj komentarz

Przewiń do góry
error

Zapraszam!

Instagram